Cyabond®

İletişim

Ürünler Servisler Uygulamalar Teknik Bilgi Kalite Haberler Broşür ve Katalog Ana Sayfa

Cyabond®, iş ilişkisi içerisinde bulunduğu kimselerin gizliliğe verdikleri önemin bilincindedir. Ancak, günümüzün giderek elektronikleşen iş ortamında çalışabilmek için şahsi bilgilerin istenmesi gerekli olmaktadır. Cyabond®’un amacı, e-ticaretin faydaları ile şahsi hakları dengeleyerek, bu tür bilgilerin kötüye kullanılmasını engellemektir.

Şahsi Bilgilerin İstenmesi. Bazı durumlarda, Cyabond® sizden şahsi bilgiler talep edebilir, örneğin adınız, e-mail adresiniz, firmanızın adı veya telefon numarası gibi. Bu sorulara cevap vermek tamamen sizin isteğinize bağlıdır. Cyabond® bu bilgileri, web sitemize yaptığınız ziyaretleri şahsınıza özel hale getirmekte kullanır. Cyabond® diğer ticari amaçlar için de bu bilgilerden faydalanabilir, örneğin işinizde yararlı olabilecek ürün ve hizmetlerden sizi haberdar etmek, siteye kayıt, ve siparişlerin işlenmesi gibi.

Genel olarak, hiçbir kişisel bilgi vermeden sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Domain Bilgilerinin Alınması. Cyabond®, bu sitenin kullanım analizinin bir parçası olarak domain bilgilerini de toplar. Bu veriler, hangi müşterilerin sitemizi ziyaret ettiğini, hangi sıklıkta ziyaret ettiklerini, ve sitenin daha çok hangi kısmını ziyaret ettiklerini belirlememizi sağlar. Cyabond® bu bilgiden web sitesini geliştirmekte faydalanır. Bu bilgi otomatik olarak toplanır, ve sizin tarafınızdan herhangi bir veri girişi gerektirmez.

Üçüncü Şahıslarla Bilgi Paylaşımı. Cyabond® şahsi bilgilerinizi (hesap, kredi kartı ve sipariş bilgileri hariç) üçüncü şahıslarla paylaşmaz.

“Cooky” Kullanımı. Bu sitedeki bazı sayfalar, tanımlama amacıyla hard-diskinize yerleştirilen küçük dosyalar olan “cooky” ler kullanmaktadır. Bu dosyalar, siteye kayıt ve bizi tekrar ziyaret ettiğinizde ziyaretinizin kişiselleştirilmesi amacıyla kullanılırlar. “Cooky” dosyaları hard-diskinizden bilgi okuyamazlar. Web tarayıcı programınız, size bir “cooky” dosyası geldiğinde uyarılmanızı ve kabul edip etmeme konusunda seçim yapmanızı sağlayabilir. Eğer kabul etmezseniz, bazı sayfalardan tam olarak faydalanamayabilirsiniz, ve web sitesindeki bazı bilgilere erişemezsiniz.

Cyabond®, önceden haber vermeksizin bu esasları değiştirme ve güncelleştirme hakkını saklı tutar.

 Kullanım Koşulları
 Gizlilik Politikası
 © 2002, Analiz Corp.

 742