Cyabond®

İletişim

Ürünler Servisler Uygulamalar Teknik Bilgi Kalite Haberler Broşür ve Katalog Ana Sayfa

Koşulların Kabulü. Bu siteye girdiğinizde, aşağıdaki şartları okumuş ve uymayı kabul etmiş sayılırsınız. Eğer burada belirtilen şartları kabul etmiyorsanız bu siteden şimdi çıkmanız gerekir. Cyabond®, bu şartları gerektiğinde değiştirme hakkını saklı tutar. Bu şartların ihlal edilmesi durumunda, Cyabond® her türlü kanuni yola başvurma hakkını saklı tutar. Bu şartlar Cyabond® web sitesi için şimdi ve gelecekte geçerlidir.

Telif Hakkı. Bu sitedeki her şeyin telif hakkı mevcuttur. Telif hakları Cyabond®’a veya orijinal yapımcısına aittir. Aşağıda izin verilen özel durumlar dışında, önceden yazılı izin alınmaksızın bu web sitesinde yer alan bilgiler kısmen veya tamamen, hiçbir şekilde veya yöntemle kullanılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz veya değiştirilemez, ve başka dokümanların üretilmesinde kullanılamaz. Aşağıda belirtilen durumlar dışında; burada yer alan hiçbir şeye ait lisans, patent hakkı, Cyabond® veya üçüncü şahıslara ait telif hakkı ve ticari markayı kullanma hakkının verilmesi söz konusu değildir.

Cyabond®, bu sitede yer alan Cyabond®’a ait materyali görmenize, kopyalamanıza ve basmanıza aşağıdaki şartlarla izin verir:
1. Materyal yalnızca bilgi amacıyla kullanılacaktır.
2. Materyal yalnızca ticari olmayan amaçlarla kullanılacaktır; ve
3. Materyal kopyalarında Cyabond® telif hakkı uyarısı bulunacaktır.

Ticari Markalar : Cyabond® ve Cyabond® logosu, Analiz Ltd. Şti. (‘Analiz’)’ e ait ticari veya hizmet markalarıdır. Cyabond®’un yazılı izni olmadan bunları, veya Analiz Ltd. Şti.(‘Analiz’)’ e ait ticari veya hizmet markalarını kullanamazsınız.

Garanti Verilmemesi. Cyabond®, bu web sitesinde doğru bilgi vermeyi amaçlamıştır, ancak bazı bilgiler yanlış veya eski tarihli olabilirler. Bu nedenle Cyabond®, bu web sitesindeki bilgilerin doğruluğu ile ilgili sorumluluk kabul etmez. Cyabond®, bu web sitesinde bulunan bilgileri ve adı geçen ürünleri, önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Bu sitedeki materyal “olduğu şekilde” sunulmuştur, ve açık veya dolaylı hiçbir garanti teşkil etmez. Cyabond® açık veya dolaylı tüm garantileri reddeder. Bu, dolaylı satılabilirlik garantilerini, özel bir amaca uygunluk garantisini ve yasalara uygunluk garantisini de kapsar, ancak bunlarla sınırlı değildir. Ayrıca, her tür iş faaliyeti, kullanım veya ticari uygulamadan kaynaklanan doğrudan veya dolaylı garantiler de bu kapsamdadır.

Sorumluluğun Reddi. Cyabond®, bu sitede yer alan materyalin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan her türlü doğrudan, dolaylı, özel, kazara veya sonuç olarak meydana gelen zararlardan dolayı sorumlu değildir. Buna, data ve ticari kar kayıpları da dahildir, ancak bunlarla sınırlı değildir.

Ürün Mevcudiyeti. Bu sitede tarif edilen ürünlerin mevcudiyeti ve ürün tanımları ülkeden ülkeye değişebilir. Belirli bir ürünle ilgili bilgi almak için Cyabond® satıcınızla görüşünüz.

Postalayacağınız Materyaller. Her türlü kanuna aykırı, tehdit edici, ahlaksız, aşağılayıcı veya başka şekillerde saldırganlık içeren materyaller postalamanız veya iletmeniz kanunen yasaktır.

Müracaatınız. Bu web sitesine gönderdiğiniz veya sunduğunuz her türlü materyal, bilgi veya fikrin gizli olmadığı ve sizin mülkiyetinizde olmadığı kabul edilecektir. Cyabond® tarafınızdan sunulan materyali üçüncü şahıslarla paylaşabilir, ve başka şekillerde kullanabilir. Sunduğunuz herhangi bir bilgi şahsi veriler içeriyorsa, Cyabond®’un işi gereği bu şahsi bilgileri uluslararası sınırların ötesine iletebileceğini kabul etmiş sayılırsınız. Şahsi veriler Gizlilik Politikası bölümünde belirtildiği şekilde ele alınacaktır.

Yetkili Mahkeme ve Geçerli Kanunlar. Bu web sitesiyle ilgili belirtilen şartlar ve tüm itirazlar, İzmir-Türkiye’de geçerli kanunlara tabidir. Bu şartlarla veya web sitesiyle ilgili her türlü yasal girişim, itiraz sebebi ortaya çıktıktan sonraki bir (01) yıl içinde İzmir-Türkiye’de gerçekleşmelidir.

 Kullanım Koşulları
 Gizlilik Politikası
 © 2002, Analiz Corp.

 581