Cyabond®

İletişim

Ürünler Servisler Uygulamalar Teknik Bilgi Kalite Haberler Broşür ve Katalog Ana Sayfa

Uygun Cyabond® yapıştırıcısının seçiminden sonra, yapıştırıcının ürün montaj prosesine en iyi şekilde entegre edilmesinde de size yardımcı olmaktayız. Cyabond® tarafından dikkate alınan hususlar şunlardır:

Yapıştırıcı nasıl emniyetli şekilde dozajlanabilir?
Yapıştırıcının kürleşmesi için harici bir kaynağa ihtiyaç var mı?
Proses otomatik hale getirilebiliyor mu?
Nihai ürün, hassas birleştirme veya kelepçe kullanımı gerektiriyor mu?
Yapıştırıcının tatbik edilmiş olduğu nasıl kontrol edilecek?

Cyabond® ’ un tecrübeli ekipman uygulama ekibi, sizin uygulamanız için yukarıdaki soruların tümünü cevaplayabilir. Cyabond® ’ un komple ekipman serisi standart valfler ve basınç tanklarından, komple anahtar teslimi çözümlere kadar uzanmaktadır.

Herbir Yapıştırıcı İçin Doğru Ekipman
Cyabond® yapıştırıcılarının üstünlüğü, benzersiz performans özelliklerinden kaynaklanır. Ancak yeterli uygulama mühendisliği desteği sağlanmadığında, bu özellikler uygulama problemlerine dönüşebilir. Örneğin, UV ile kürleşen yapıştırıcılar UV ışığına maruz kaldıklarında bundan etkilenirler. Dolayısıyla uygulama ekipmanı şeffaf kısımlar içermemeli, yapıştırıcı parça üzerine sürülünceye kadar UV ışığına maruz kalmamalıdır. Cyabond® ’un tecrübeli uygulama mühendislerine danışınız; biz üretiminize verimlilik kazandırıyoruz.

Herbir Cyabond® ürünü için uygun bir tatbik yöntemi önermekteyiz. Ürün serimizde valfler, el-tabancaları, basınç tankları ve iğne uçları bulunmaktadır. Cyabond® , tasarım ihtiyaçlarınızla ve seçilen yapıştırıcıyla tam uyumlu modüler sistemler tasarlamaktadır. Cyabond® , kullanımı kolay, üretim prosesinizi daha verimli ve maliyet-etkin hale getirecek sistemler sunmaktadır.

Güvenilir Yapıştırıcı Tatbik Sistemi ile Üretimin Artırılması
Cyabond® yapıştırıcıları, nihai ürünün performansını ve kalitesini yükseltirler, ve proses verimliliğini artırırlar. Cyabond® , yapıştırıcıyı proses tasarımına uygun şekilde entegre ederek, kürleşme süresi, açıkta bekleme süresi ve üretim hızı dengesini optimize edebilir.

Cyabond® Ekipman Gurubu, üretim ile ilgili taleplerinize gerek yeni sistem tasarımı, gerek mevcut sistemin modifikasyonu yoluyla komple anahtar teslimi çözümler sunmaktadır. Cyabond® ’un manuel, yarı-otomatik ve otomatik, standart / özel çözümleri hizmetinizdedir.

Üretim Hattı Tasarımı
Yapıştırıcı uygulama yöntemi, ve yapıştırıcının ilk-tutma mukavemetine erişme süresi genellikle üretim hattı tasarımını etkileyen faktörlerdir. Yapıştırıcı seçiminin, üretim hattı prosesi ile uyumlu olması önemlidir. Cyabond® Ekipman Gurubu, spesifik uygulamanız için düşünülen tüm yapıştırıcıların üretim özelliklerini bilerek, üretim tesisinizin optimizasyonunu sağlarlar. Cyabond® , müşterilerimizin bu konuda destek talep etmeye hakları olduğuna inanmaktadır.

 Genel Bakış
 Güvenlik ve Çevre Hiz.
 Ek Yeri Tasarımı
 Teknik Servis
 Dozajlama ve Montaj
 Müşteri Hizmetleri
 © 2002, Analiz Corp.

 581