Cyabond®

İletişim

Ürünler Servisler Uygulamalar Teknik Bilgi Kalite Haberler Broşür ve Katalog Ana Sayfa

Uygulamanızın tüm aşamalarında Cyabond®’un teknik servis desteğinden faydalanabilirsiniz – tasarım aşamasından ürünün olgunlaşma aşamasına kadar. İlk tasarım aşamasında, ürününüzün parçaları ve üretim yöntemlerinizle uyumlu Cyabond® yapıştırıcıları ve uygulama teknikleri konusunda teknik servis merkezlerimiz hizmetinizdedir.

Dünyanın çeşitli ülkelerinde bulunan Cyabond® teknik servis merkezleri, müşterilerimize üst düzeyde teknik destek sağlayacak personele ve donanıma sahiptirler. Bu teknik servis merkezleri birbiriyle bağlantılı olup, yapıştırıcı teknolojisiyle ilgili güncel bilgileri paylaşırlar. Böylece dünyanın değişik yerlerinde tesisleri bulunan Cyabond® müşterileri, Cyabond® çözümlerinden bu tesislerinin her birinde aynı verimlilikle faydalanabilirler. Örneğin, bir müşterimizin Asya’daki fabrikası için geliştirilen bir çözüm, aynı müşterinin Güney Amerika’daki fabrikasında da hızlı bir şekilde uygulanabilir ve aynı teknik destek sağlanabilir.

Cyabond® teknik servis merkezleri, Cyabond® yapıştırıcısı üretim tesisinize girdikten itibaren, devam-eden bir ürün desteği sağlarlar.

Cyabond® Mühendislik Tecrübesi Sizin İçin Çalışsın
Cyabond® yapıştırıcı uzmanlığı, halen yüzlerce farklı sektördeki binlerce uygulamada işbaşındadır : tıbbi cihaz üretiminden elektrik motor montajına kadar.

Cyabond® uygulama mühendisleri, proses maliyetlerinizi düşürmenize, ürün performansını artırmanıza, ve ürününüzü pazara daha hızlı sunmanıza yardımcı olurlar. Cyabond® ile çözüm ortaklığı yaptığınızda; doğru ek yeri tasarımı, yapıştırıcı uygulanması, parçaların birleştirilmesi, yapıştırıcı kürleştirilmesi, ve kalite kontrol testleri konularındaki geniş tecrübelerimizden faydalanırsınız.

Ürün Tasarımınıza Uygun Yapıştırıcının Geliştirilmesi
Cyabond® yapıştırıcı uzmanları, uygulamanız için en iyi yapıştırıcıyı değerlendirip, geliştirebilirler. Cyabond®; cyanoacrylate, anaerobik, yapısal akrilik, UV ve hibrid yapıştırıcılar üretmektedir. Cyabond®’un çok çeşitli yapıştırıcı türlerindeki tecrübesi, size uygulamanız için en iyi yapıştırıcı çözümünü sunar.

Cyabond® ürün geliştirme uzmanları, özel uygulamalar için yapıştırıcı çözümleri geliştirebilirler. Uygulamanız benzersiz ise, yapıştırıcı çözümünüz de öyle olmalıdır.

Doğru Yapıştırıcının Seçimi
Özel bir uygulama için yapıştırıcı seçimi zor ve ürkütücü olabilir. Cyabond®’un uygulama tecrübesi ve yapıştırıcı uzmanlığı, bu seçimi kolaylaştıran bazı genel kriterler sunmaktadır.

Yapıştırıcı Seçim Kriterleri
İlk olarak, uygulamanızın temel özelliklerini bilin. Nihai ürünün özelliklerini ve kullanım şartlarını bilmek, üretim detaylarını bilmekten daha önemlidir. Bu aşamada gereğinden fazla detayın dikkate alınması, tasarımın verimliliğini azaltabilir. Cyabond® teknik sevis uzmanları tasarımınızı, yapıştırıcı performansını ve ürün kalitesini optimize edecek şekilde yönlendirmek için hizmetinizdedirler.

İkinci olarak, Cyabond®’a danışın. Bizim yapıştırıcı uzmanlığımız, sizin ürün uzmanlığınızı tamamlayacaktır. İkisi birlikte doğru çözümü üretecektir.

Üçüncü olarak, Cyabond®’u yapıştırıcı çözüm ortağı olarak seçin. Deneme üretimi aşamasında fabrikanıza teknik destek elemanları gönderelim, ve istenen performansı garanti edecek şekilde yapıştırıcı kalite güvence testleri tasarlanmasına yardımcı olalım. Sizin personeliniz tarafından yapılacak kalite kontrol işlemlerini azaltmak amacıyla, bu kalite güvence testleri yapıştırıcı size gönderilmeden önce Cyabond® tarafından yapılabilmektedir. Cyabond® ekipman grubu, yapıştırıcının sizin üretim ortamınızda dozajlanması, uygulanması ve kürleştirilmesi için gerekli uzmanlığa sahiptir.

Lütfen, ekranınızın sağ üst tarafındaki ‘İletişim’ sembolüne tıkladığınızda gelen bilgileri kullanarak teknik merkezlerimizden biri ile temas kurunuz. 

 Genel Bakış
 Güvenlik ve Çevre Hiz.
 Ek Yeri Tasarımı
 Teknik Servis
 Dozajlama ve Montaj
 Müşteri Hizmetleri
 © 2002, Analiz Corp.

 1656